צמיגי דנלופ

צמיגי דנלופ

 

מבית יצרנית צמיגים הבריטית דאנלופ, הינו צמיג ספורט אך מתאים לקשת רחבה של רכבים, כאשר ביניהם כמובן רכבי ספורט, רכבים קומפקטיים ומשפחתיים כאחד.

צמיגים לרכב SPFM800 הינו צמיג אשר מקנה לרכב שעליו הוא מותקן בטיחות מקסימלית כאשר בין מאפייניו הבולטים ניתן למצוא דרגה גבוהה של תפעול והיגוי בתנאים שונים כגון כביש יבש וכביש רטוב, מה שמקנה לו אחיזת כביש מקסימלית בתנאים השונים.

אחת הבשורות שמביא עימו צמיג דנלופ SPFM800 בנוגע לעמידות שלו ביחס לגרסאות קודמות של הצמיג וגרסאות קודמות של צמיגי ספורט מבית דאנלופ היא התרכובת החדשה שממנה מורכב הצמיג, אשר מכילה סיליקון מה שמגדיל את שטח הפנים של הצמיג עם הכביש ומאפשר את אותה אחיזת כביש פנומנלית.

הביצועים הגבוהים שמפגין הצמיג בתנאים רבים אינם נעוצים אך ורק בתרכובת החדשנית של החברה אלא בעיצוב ייחודי שפיתחה יצרנית הצמיגים הבריטית אשר אחד ממאפייניו הוא אסימטריות.

צמיגי דנלופ נקודות מכירה , צמיגי דנלופ – ראשון לציון מערב
צמיגי דנלופ – שדרות , צמיגי דנלופ – קרית מלאכי , צמיגי דנלופ – קרית גת , צמיגי דנלופ – באר טוביה
צמיגי דנלופ – באר שבע , צמיגי דנלופ – אשקלון , צמיגי דנלופ – אשדוד , צמיגי דנלופ בדרום

מדובר בחברה הוותיקה ביותר בשוק הצמיגים, אשר פועלת מאז שנת 1888 אם אתם חושבים על זה, זה ממש מדהים שהחברה הזו מצליחה לפעול כל כך הרבה שנים ברצף, ובהצלחה כל כך יתרה. ברור כי הסיבה לכך היא שהצמיגים שלה פשוט נהדרים, ובמקביל לכך, היא יודעת כיצד להתאים את עצמה לתנאים המשתנים, למדע המודרני ולטכנולוגיה החדשנית שקיימת היום בשוק.


צמיגי דנלופ במרכז , צמיגי דנלופ – אור יהודה , צמיגי דנלופ – בית שמש , צמיגי דנלופ – בת ים
צמיגי דנלופ – בני ברק , צמיגי דנלופ – גבעתיים , צמיגי דנלופ – הוד השרון , צמיגי דנלופ – הרצליה
צמיגי דנלופ – כפר סבא , צמיגי דנלופ – פתח תקווה , צמיגי דנלופ – קרית אונו , צמיגי דנלופ – ראשון לציון מזרח

האסימטריות על גבי חלקו החיצוני של הצמיג היא סיבה נוספת אשר מקנה לצמיג יציבות ואחיזת כביש מקסימלית שכן ברגע שהעיצוב של השוקולדים והחריצים על גבי חלקו החיצוני של הצמיג הם בחלוקה אסימטרית, נוצר מצב שבכל רגע נתון יש לצמיג אחיזה עם הכביש ונמנע מצב בו חלקית הצמיג מנותק מהכביש.

צמיגים לרכב דנלופ

כל אותם מאפיינים הופכים את צמיגי  צמיגי דנלופ DUNLOP   לצמיג בעל יכולות ביצוע גבוהות בעיקר בסיבובים ועיקולים, שזהו מאפיין חשוב בצמיגי ומכוניות ספורט, כאשר בנוסף איכות הבלימה שלו גם כן משתפרת שכן היא קשורה ביחס ישר למגע תמידי עם הכביש שכפי שהזכרנו הוא מקסימלי בצמיג SPFM800.

צמיגי דנלופ ארץ יצור  , דנלופ צמיגים , צמיגי דנלופ תאילנד
צמיגי דנלופ השוואת מחירים , צמיגי דנלופ מחירון , החלפת צמיג מחיר , מחשבון צמיגים
צמיגים לרכב דנלופ , מידות צמיגים לפי סוג רכב , איפה מייצרים צמיגי דנלופ

כמו כן ההתנגדות לסיבוב של צמיגים לרכב SPLM 703 הינה נמוכה יחסית לצמיגים דומים מאותה קטגוריה ולכן הדבר גורר הוזלה בעלויות הדלק של הרכב.

צמיגי דנלופ אשדוד , צמיגי דנלופ אשקלון , צמיגי דנלופ באר שבע
צמיגי דנלופ בית דגן , צמיגי דנלופ בני ברק , צמיגי דנלופ בת ים , צמיגי דנלופ הוד השרון , צמיגי דנלופ הרצליה
צמיגי דנלופ חדרה , צמיגי דנלופ בחיפה , צמיגי דנלופ ירושלים , צמיגי דנלופ כפר סבא , צמיגי דנלופ נהריה

אנחנו ממליצים על צמיגי דנלופ משום שהם צמיגים איכותיים ביותר, המיוצרים על ידי חברה מן הותיקות ביותר בשוק הצמיגים, אשר משקיעה רבות במחקר ובפיתוח, ומייצרת צמיגים מודרניים, חסכוניים, בעלי ביצועים נהדרים ואיכות גבוהה.

צמיגים - מומלצים לרכב

צמיגי דנלופ נתניה , צמיגי דנלופ פתח תקווה , צמיגי דנלופ קרית גת , צמיגי דנלופ ראש העין , צמיגי דנלופ רמת גן
צמיגי דנלופ רעננה , צמיגי דנלופ תל אביב

צמיג SPLM 703 בנוסף ליציבות חסרת הפשרות אשר הוא מעניק לרכבנו, מקנה לנו חווית נסיעה בטוחה ונוחה על ידי כך שרעשי הכביש המופחתים שהצמיג מייצר מקנים לנו נסיעה שקטה ומהנה יותר בכבישים, בדגש על נסיעה בכבישים מהירים.
צמיגי דנלופ ישראל

השארת תגובה